man wearing black cap with eyes closed under cloudy sky

כל מה שצריך לדעת לפני ואחרי השתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

השתלת שיער בטורקיה הם צירוף מלים מוכר מאוד לגבר הישראלי. אולי זה קשור לכך שגברים רבים בישראל מקריחים, אולי לעובדה שהמלצות בישראל עוברות מפה לאוזן במהירות רבה ואולי השילוב בין השניים. מה צריך לדעת על התהליך, מה כדאי לעשות וממה צריך להיזהר?

מהי בכלל השתלת שיער וכיצד היא מבוצעת?

השתלת שיער היא למעשה ניתוח כירורגי זעיר במיוחד שבמהלכו מושתלים שערות במקומות מקריחים. השערות נלקחות מאזור אחר בקרקפת של המטופל, בדרך כלל האזור האחורי של הראש, כיוון שהוא נשאר עשיר בשיער אפילו בזמן ששאר אזורי הראש כבר מקריחים. האזור התורם קריטי להמשך התהליך, כמו גם מקצועיותו של הרופא והניסיון שיש לו בתחום. ההשתלה אורכת זמן רב כיוון שיש צורך להשתיל שערה אחר שערה בתהליך שיכול לארוך יותר מ-6 שעות. השתלת שיער אמנם יקרה יחסית לטיפולים אחרים וכוללת פעולה כירורגית עדינה אך מדובר בטיפול דפיניטיבי והאסתטי ביותר.

מדוע השתלת שיער זוכה לפופולריות רבה?

לפני שניכנס לפרטים שיסבירו לכם הכל על תהליך השתלת השיער עצמו, חשוב להבין מדוע מדובר בפרוצדורה נפוצה במיוחד. הפופולריות של השתלת השיער מגיע לשיאים חדשים בכל שנה מחדש כיוון שתופעת ההתקרחות היא אחת השכיחות ביותר בקרב גברים. מחזור השערה של גברים קצר יותר משל נשים והם סובלים מהתקרחות שיכולה להתחיל כבר בשנות ה-20 לחייהם. ככל שהגיל צעיר יותר כך למעשה ההתקרחות משפיעה יותר על הדימוי העצמי של הגבר ולמעשה על כל אספקט בחייו. יש אמנם פתרונות אחרים שיכולים למנוע ולטפל בבעיה אך אלו לא מוחלטים ויש להם חסרונות רבים.

לפני השתלת שיער, חיוני להתייעץ עם מומחה להשתלות שיער מוסמך ומנוסה.
לפני השתלת שיער, חיוני להתייעץ עם מומחה להשתלות שיער מוסמך ומנוסה.

מדוע טורקיה הפכה למקום ההשתלה הטוב ביותר?

לא במקרה הפכה טורקיה, בעיקר בשנים האחרונות, לשם ודבר בתחום השתלות השיער. השתלות שיער יכולות להיות מקצועיות ויסודיות בהרבה מדינות אחרות כולל כמובן בישראל, אך טורקיה מציגה יתרונות חסרי תקדים שלא משאירים מקום להשוואה. נתחיל בפרמטר חשוב מאוד ולדעת רבים החשוב ביותר, המחיר. המחיר של השתלות שיער בטורקיה נמוך משמעותית מהארץ כאשר המחיר נחתך בחצי לעומת הצעות מחיר לטיפולים זהים לחלוטין בישראל. כמו כן בטורקיה, שזכתה לכינוי בירת השתלות השיער העולמית, נהנית מרופאים מנוסים מאוד שמבצעים השתלות שיער רבות בכל יום ויום.

מה כוללת החבילה של השתלת שיער בטורקיה?

אם תחליטו לעבור השתלת שיער בטורקיה חשוב שתדעו שהתהליך יהיה שונה מאשר השתלת שיער בארץ. בעוד השתלת שיער בארץ כוללת רק את הפן הרפואי של התהליך, המחיר שתשלמו על השתלת שיער בטורקיה יכלול גם טיסה לטורקיה, בית מלון למשך כל השהות כולל ארוחות בוקר, הסעות מנמל התעופה למלון, למרפאה וכמובן גם חזרה. למרות שמדובר בטיפול במדינה זרה, יש חברות ישראליות שמתווכות בין הלקוחות הישראלים למרפאות בטורקיה מה שמקל מאוד על הבירוקרטיה והתהליך כולו. יחד עם זאת, יש אחריות על הטיפולים, יש מענה נרחב על שאלות או בקיצור – יש עם מי לדבר.

כיצד נבחר את החברה המתאימה ביותר?

בחירת הרופא שיבצע את ההשתלה וכמובן גם החברה שתתווך ביניכם לבינו, היא הבחירה החשובה ביותר. חשוב לבצע סקר שוק נרחב ומעמיק כדי להבין מה האפשרויות שעומדות בפניכם ורק כך תוכל לקבל החלטה רציונלית. לא כדאי להתפתות למחירים זולים לפני שבדקתם את הניסיון של הרופא ושל החברה, את האמינות שהם יוצרים בעיניכם והרושם הכללי. כמובן שחשוב לבצע בדיקות מקדימות כבר בארץ כדי להבין מה מצב השיער שלכם ועד כמה התהליך בשלב זה של חייכם יכול לעזור, ולהתכונן לפרוצדורה מבחינת עלויות.

במהלך הייעוץ, יעריך המומחה את דפוס נשירת השיער של המטופל וימליץ על תוכנית הטיפול המתאימה ביותר.
במהלך הייעוץ, יעריך המומחה את דפוס נשירת השיער של המטופל וימליץ על תוכנית הטיפול המתאימה ביותר.

יש לבחון גם את הפרטים הקטנים ביותר

המקצועיות והניסיון של הגורמים שכלולים בטיפול הם החשובים ביותר בבחירה כי הם אלו שיקבעו את ההצלחה של התהליך. עם זאת חשוב לשים לב גם לפרטים קטנים יותר כמו איכות בית המלון שבו תשהו, המרחק שלו מהמרפאה, המלצות של לקוחות קודמים וכן הלאה. כל אלו יכולים להמתיק או להחמיץ את המסע הקטן שלכם לעבר שיער יפהפה ושופע. מדובר בתהליך לא קל ברמה המנטלית, גם בגלל המרחק מהבית והאנשים שקרובים אליכם וגם בגלל המשמעות והחשיבות של ההשתלה להמשך חייכם. לכן חשוב שהתנאים הכלליים לפני ההשתלה יהיו נוחים, כי רוגע נפשי חשוב גם הוא.

להקפיד על ההוראות ולשמור על רוח חיובית

גם לפני הטיפול ובעיקר אחריו, הרופא המשתיל יסביר לכם מה עליכם לעשות. יש להקשיב לכל מה שהוא אומר ולבצע זאת בלי הסתייגות כיוון שמדובר בפרוצדורה עדינה במיוחד שיכולה להיהרס אפילו בגלל טעות קטנה מאוד. כדאי לשמוע חוויות ממטופלים קודמים בין אם בשיחה ובין אם באינטרנט על כל הנושאים שקשורים בהשתלה ועל כל חשש יש שלכם: עד כמה הזריקות כואבות, באיזה בית מלון כדאי לבחור, חוות דעת על איכות השירות של מרפאה מסוימת וכולי. אחרי הטיפול תתחיל תקופה לא פשוטה בה תצטרכו לשמור על השערות שהושתלו בעזרת תחבושת שתונח על ראשכם ומספר הוראות מה מותר ומה אסור לכם לעשות. ההתמדה והזהירות שלכם בתקופה זו יקבעו במידה רבה את הצלחת ההשתלה.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

רגע, רגע ,רגע! לפני שאתם הולכים אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להבין כמה החלום שלכם קרוב!

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן