כמה עולה השתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

השתלת שיער היא אחת הפרוצדורות שיכולות לשנות את חייכם. אם נראה לכם שאין אפשרות להחזיר את השיער שהיה לכם בעבר אחרי שנות התקרחות שפגעו מאוד בדימוי העצמי שלכם, תדעו שלא רק שזה אפשרי, אפשר כיום לעבור את התהליך במחיר משתלם במיוחד. כמה עולה השתלת שיער בימינו?

מדוע השתלת שיער היא פרוצדורה יקרה?

השתלת שיער מאז ומתמיד הייתה אחת הפרוצדורות הכי מורכבות שיש. השתלת שיער היא למעשה ניתוח מיקרו כירורגי שבמהלכו נקצרים זקיקי השערה מאזורים פוריים בשיער, ואלו מושתלים במקומות בהם המטופל סובל מהתקרחות. בעבר היו שיטות טובות פחות להשתלת שיער, שאמנם עדיין היו מורכבות ומתקדמות בזמנן, אך היו מותירות את המטופל עם עור מצולק בשל החתכים שהיו נדרשים כדי להשתמש בזקיקי השערה במקומות אחרים. כיום ישנה שיטה טובה יותר שנקראת FUE ובמהלכה אין צורך לבצע חתך בעור כדי להשתמש בזקיקי השערה, אם כי הטכנולוגיה והמומחיות יקרות מאוד.

המחיר יקר אך הרווח של המטופל

שיטת FUE הומצאה על ידי ד"ר וודס האוסטרלי ומאז שינתה את חייהם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם. שיטה זו אמנם נחשבת ליקרה מאוד אך מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שמספקת יתרונות גדולים מאוד גם לרופא וגם למטופל. פרוצדורת השתלת השיער הופכת להיות פשוטה יותר כיוון שהרופא יכול לקצור את זקיקי השערה בצורה פשוטה הרבה יותר מהשיטה הקודמת. לא רק ששיטה זו אינה מותירה צלקות על המטופל, היא גם מאפשרת לרופא לבחור את זקיקי השערה המתאימים ביותר לתהליך. כמו כן בעזרת שיטה זו ניתן להשתיל את השיער בצפיפות גבוהה יותר ולקבל מראה חלק, עשיר וטבעי.

מה משפיע על מחיר ההשתלה?

עוד לפני שנתחיל לעסוק במספרים שמאחורי הפרוצדורה שתשנה את חייכם, חשוב להבין אלו גורמים יכולים להשפיע על המחיר. יכול להיות שאדם שהכרתם באינטרנט דרך קבוצת פייסבוק או פורום של ישראלים שעברו השתלת שיער, יספר לכם שהוא שילם 5000 שקלים. זאת בעוד שלשכן, חבר או קרוב משפחה השתלת שיער באותו המקום עלתה 7000 שקלים. הסיבה לכך היא שהמחיר מורכב מכמות זקיקי השערה שמושתלים, יחד עם כל העלויות הנוספות שכלולות בתהליך. כמו כן, השיטה שבה יבחר הרופא לבצע את ההשתלה, כמובן ביחד עם המטופל, תעלה תעריף שונה משיטות השתלה אחרות.

מה כולל המחיר שתשלמו על ההשתלה?

  • המחיר שתשלמו על השתלת שיער כולל יכלול את כמות זקיקי השערה שהרופא ישתיל בקרקפת שלכם. הוא יוכל להעריך מה תהיה כמות השתלת זקיקי השערה שהוא יצטרך להשתיל כדי לספק לכם את המראה הטוב ביותר. כמובן שהכמות בפועל יכולה להיות מעט שונה, אך בכל זאת הבדל המחיר בין ההערכה הראשונית שלו לבין התוצאה בפועל יהיה קטן.
  • השתלת שיער בכל השיטות מצריכה הרדמה מקומית. ללא הרדמה מקומית לא רק שהמטופל יחוש בכאב רב במהלך ההשתלה, הרופא המנתח לא יוכל לבצע את ההשתלה בבטחה. כדי שהתהליך יעבור בשלום והתוצאה תהיה יעילה יש צורך בהזרקת חומר הרדמה לקרקפת טרם הטיפול, והמחיר של חומר ההרדמה כלול גם הוא במחיר המלא שתשלמו למרפאה המבצעת.
  • אם ניתוח השתלת השיער יעבור במרפאה בחו"ל, הוא יכלול גם את כל מה שכלול בדרך למרפאה ובחזרה ממנה. ישנן חברות ישראליות שמקשרות בין ישראלים שמעוניינים לעבור את השתלת השיער בחו"ל במדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין או גיאורגיה, והן ידאגו לכל מה שצריך. זה כולל הסעות לנמל תעופה ולמרפאה, טיסות הלוך ושוב, מלון עם ארוחת בוקר וכו'.

כמה עולה השתלת שיער בארץ?

השתלת שיער בארץ היא פרוצדורה יקרה מאוד שכנראה תתחיל מ-12 אלף שקלים ויכולה להגיע עד 30 אלף שקלים. כמובן שזהו טווח מחירים ממוצע בלבד והעלויות יכולות להיות נמוכות או גבוהות יותר, אך סביר להניח שאם תמצאו את עצמכם בפרוצדורה בארץ, תמצאו את עצמכם גם משלמים מחיר שנע בטווח זה. ישראל היא מדינה יקרה מאוד ולכן גם עלויות הטיפולים יהיו גבוהות במיוחד, ודאי בהשוואה למדינות אחרות בחו"ל. יש אמנם יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם במעבר הפרוצדורה בארץ כמו למשל השיח עם הרופא שיהיה בעברית, הקרבה לבית ועוד, אך לרוב המחיר היקר הוא פרמטר מכריע.

מהם יתרונות השתלת שיער בחו"ל?

השתלת שיער בטוריקה או במקום אחר בחו"ל יכולה להתבצע במדינות שונות כמו טורקיה, יוון, קפריסין, גיאורגיה ועוד. כמובן שיש גם מדינות מערביות מפותחות יותר באירופה ובצפון אמריקה שבהן ניתן לעבור את ההשתלה אך המחיר יכול להיות אפילו גבוה יותר מהארץ. לכן הקהל הישראלי מעדיף לעבור את התהליך במדינות זולות יותר שבהן המחיר יהיה נמוך יותר אפילו יחד עם הטיסה, ההסעות, המלון ואפילו הארוחות והמחייה במהלך השהות, שלרוב אורכת 3-4 ימים ומתבצעת בקבוצות דרך חברות תיווך ישראליות.

כמה עולה השתלת שיער בחו"ל?

קפריסין נחשבת לאחת המדינות הזולות ביותר להשתלות שיער ועל כל זקיק שערה בשיטת FUE תשלמו בין 3 ועד 4 יורו, כך שהשתלת שיער ממוצעת תעלה בין 8000 ועד 12000 שקלים. המחיר שתשלמו בטורקיה יהיה המשתלם ביותר ועל כל זקיק שערה באותה שיטה תשלמו בין 2.5 עד 3.5 יורו בממוצע. כך המחיר הכללי שתשלמו ינוע בין 6000 ועד 10000 שקלים, ואל תשכחו שמדובר במחיר החבילה הכוללת. כמו כן, יש לציין כי טורקיה היא היעד המשתלם ביותר לקהל הישראלי לא רק בגלל הקרבה לארץ והמחיר המשתלם אלא בזכות העובדה כי מדובר באימפריה עולמית בהשתלות שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים