bank notes blur close up

כמה עולה השתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

נגן וידאו

השתלת שיער היא אחת הפרוצדורות שיכולות לשנות את חייכם. אם נראה לכם שאין אפשרות להחזיר את השיער שהיה לכם בעבר אחרי שנות התקרחות שפגעו מאוד בדימוי העצמי שלכם, תדעו שלא רק שזה אפשרי, אפשר כיום לעבור את התהליך במחיר משתלם במיוחד. כמה עולה השתלת שיער בימינו?

מדוע השתלת שיער היא פרוצדורה יקרה?

השתלת שיער מאז ומתמיד הייתה אחת הפרוצדורות הכי מורכבות שיש. השתלת שיער היא למעשה ניתוח מיקרו כירורגי שבמהלכו נקצרים זקיקי השערה מאזורים פוריים בשיער, ואלו מושתלים במקומות בהם המטופל סובל מהתקרחות. בעבר היו שיטות טובות פחות להשתלת שיער, שאמנם עדיין היו מורכבות ומתקדמות בזמנן, אך היו מותירות את המטופל עם עור מצולק בשל החתכים שהיו נדרשים כדי להשתמש בזקיקי השערה במקומות אחרים. כיום ישנה שיטה טובה יותר שנקראת FUE ובמהלכה אין צורך לבצע חתך בעור כדי להשתמש בזקיקי השערה, אם כי הטכנולוגיה והמומחיות יקרות מאוד.

המחיר יקר אך הרווח של המטופל

המחיר יקר אך הרווח של המטופל
המחיר יקר אך הרווח של המטופל

שיטת FUE הומצאה על ידי ד”ר וודס האוסטרלי ומאז שינתה את חייהם של מאות אלפי אנשים ברחבי העולם. שיטה זו אמנם נחשבת ליקרה מאוד אך מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שמספקת יתרונות גדולים מאוד גם לרופא וגם למטופל. פרוצדורת השתלת השיער הופכת להיות פשוטה יותר כיוון שהרופא יכול לקצור את זקיקי השערה בצורה פשוטה הרבה יותר מהשיטה הקודמת. לא רק ששיטה זו אינה מותירה צלקות על המטופל, היא גם מאפשרת לרופא לבחור את זקיקי השערה המתאימים ביותר לתהליך. כמו כן בעזרת שיטה זו ניתן להשתיל את השיער בצפיפות גבוהה יותר ולקבל מראה חלק, עשיר וטבעי.

מה משפיע על מחיר ההשתלה?

מחירי השתלת שיער יכולים לנוע בין אלפי דולרים בודדים לעשרות אלפי דולרים.
מחירי השתלת שיער יכולים לנוע בין אלפי דולרים בודדים לעשרות אלפי דולרים.

עוד לפני שנתחיל לעסוק במספרים שמאחורי הפרוצדורה שתשנה את חייכם, חשוב להבין אלו גורמים יכולים להשפיע על המחיר. יכול להיות שאדם שהכרתם באינטרנט דרך קבוצת פייסבוק או פורום של ישראלים שעברו השתלת שיער, יספר לכם שהוא שילם 5000 שקלים. זאת בעוד שלשכן, חבר או קרוב משפחה השתלת שיער באותו המקום עלתה 7000 שקלים. הסיבה לכך היא שהמחיר מורכב מכמות זקיקי השערה שמושתלים, יחד עם כל העלויות הנוספות שכלולות בתהליך. כמו כן, השיטה שבה יבחר הרופא לבצע את ההשתלה, כמובן ביחד עם המטופל, תעלה תעריף שונה משיטות השתלה אחרות.

מה כולל המחיר שתשלמו על ההשתלה?

עלות השתלת שיער תלויה גם במיקום המרפאה.
עלות השתלת שיער תלויה גם במיקום המרפאה.

  • המחיר שתשלמו על השתלת שיער כולל יכלול את כמות זקיקי השערה שהרופא ישתיל בקרקפת שלכם. הוא יוכל להעריך מה תהיה כמות השתלת זקיקי השערה שהוא יצטרך להשתיל כדי לספק לכם את המראה הטוב ביותר. כמובן שהכמות בפועל יכולה להיות מעט שונה, אך בכל זאת הבדל המחיר בין ההערכה הראשונית שלו לבין התוצאה בפועל יהיה קטן.
  • השתלת שיער בכל השיטות מצריכה הרדמה מקומית. ללא הרדמה מקומית לא רק שהמטופל יחוש בכאב רב במהלך ההשתלה, הרופא המנתח לא יוכל לבצע את ההשתלה בבטחה. כדי שהתהליך יעבור בשלום והתוצאה תהיה יעילה יש צורך בהזרקת חומר הרדמה לקרקפת טרם הטיפול, והמחיר של חומר ההרדמה כלול גם הוא במחיר המלא שתשלמו למרפאה המבצעת.
  • אם ניתוח השתלת השיער יעבור במרפאה בחו”ל, הוא יכלול גם את כל מה שכלול בדרך למרפאה ובחזרה ממנה. ישנן חברות ישראליות שמקשרות בין ישראלים שמעוניינים לעבור את השתלת השיער בחו”ל במדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין או גיאורגיה, והן ידאגו לכל מה שצריך. זה כולל הסעות לנמל תעופה ולמרפאה, טיסות הלוך ושוב, מלון עם ארוחת בוקר וכו’.

כמה עולה השתלת שיער בארץ?

השתלת שיער בארץ היא פרוצדורה יקרה מאוד שכנראה תתחיל מ-12 אלף שקלים ויכולה להגיע עד 30 אלף שקלים. כמובן שזהו טווח מחירים ממוצע בלבד והעלויות יכולות להיות נמוכות או גבוהות יותר, אך סביר להניח שאם תמצאו את עצמכם בפרוצדורה בארץ, תמצאו את עצמכם גם משלמים מחיר שנע בטווח זה. ישראל היא מדינה יקרה מאוד ולכן גם עלויות הטיפולים יהיו גבוהות במיוחד, ודאי בהשוואה למדינות אחרות בחו”ל. יש אמנם יתרונות שאי אפשר להתעלם מהם במעבר הפרוצדורה בארץ כמו למשל השיח עם הרופא שיהיה בעברית, הקרבה לבית ועוד, אך לרוב המחיר היקר הוא פרמטר מכריע.

מהם יתרונות השתלת שיער בחו”ל?

הביטוח אינו מכסה בדרך כלל את עלות השתלת השיער.
הביטוח אינו מכסה בדרך כלל את עלות השתלת השיער.

השתלת שיער בטוריקה או במקום אחר בחו”ל יכולה להתבצע במדינות שונות כמו טורקיה, יוון, קפריסין, גיאורגיה ועוד. כמובן שיש גם מדינות מערביות מפותחות יותר באירופה ובצפון אמריקה שבהן ניתן לעבור את ההשתלה אך המחיר יכול להיות אפילו גבוה יותר מהארץ. לכן הקהל הישראלי מעדיף לעבור את התהליך במדינות זולות יותר שבהן המחיר יהיה נמוך יותר אפילו יחד עם הטיסה, ההסעות, המלון ואפילו הארוחות והמחייה במהלך השהות, שלרוב אורכת 3-4 ימים ומתבצעת בקבוצות דרך חברות תיווך ישראליות.

כמה עולה השתלת שיער בחו”ל?

קפריסין נחשבת לאחת המדינות הזולות ביותר להשתלות שיער ועל כל זקיק שערה בשיטת FUE תשלמו בין 3 ועד 4 יורו, כך שהשתלת שיער ממוצעת תעלה בין 8000 ועד 12000 שקלים. המחיר שתשלמו בטורקיה יהיה המשתלם ביותר ועל כל זקיק שערה באותה שיטה תשלמו בין 2.5 עד 3.5 יורו בממוצע. כך המחיר הכללי שתשלמו ינוע בין 6000 ועד 10000 שקלים, ואל תשכחו שמדובר במחיר החבילה הכוללת. כמו כן, יש לציין כי טורקיה היא היעד המשתלם ביותר לקהל הישראלי לא רק בגלל הקרבה לארץ והמחיר המשתלם אלא בזכות העובדה כי מדובר באימפריה עולמית בהשתלות שיער

תשובות לשאלות בנושא השתלת שיער בטורקיה ובישראל

טורקיה הינה יעד פופולרי להשתלות שיער, והיא בנתה לעצמה מוניטין גבוה בשנים האחרונות בתחום האסתטיקה ושיקום השיער. גורמים כמו עלויות תפעול נמוכות יותר, שוק תחרותי וזמינות גבוהה של אנשי מקצוע רפואיים מיומנים מובילים למחירים נמוכים משמעותית מאלו בארץ.

במילה אחת? לא. היום ישנן מרפאות רבות עם מוניטין גבוה אשר מציעות הליכי השתלת שיער מקצועיים ובטוחים. העלויות נמוכות יותר בשל גורמים כמו יוקר המחיה הנמוך במדינה ושער החליפין.

העלות של ההליך החדשני יכולה להיות מושפעת מגורמים כמו הטכניקה שבה נעשה שימוש (FUE או DHI למשל), מספר זקיקי השיער הנדרשים להשתלה, המוניטין והניסיון של המנתח ומיקום המרפאה.

חשוב לברר לגבי כל עלויות נסתרות אפשריות, כגון דמי ייעוץ, בדיקות טרום ניתוחיות, תרופות לאחר ניתוח וכל פגישות מעקב נדרשות.

טורקיה נחשבת ליעד הפופולרי בעולם לטיפולים אסתטיים ובייחוד השתלות שיער. המדינה ידועה במנתחים המיומנים והמנוסים שלה. לצד זאת, חשוב לבחור במרפאה מקצועית שיש לה תיק עבודות עם תוצאות מוצלחות ועדויות חיוביות של מטופלים.

בדרך כלל, הליכי השתלת שיער נחשבים לטיפולים אסתטיים אלקטיביים ולכן הם אינם מכוסים בביטוח. מומלץ לברר עם חברת הביטוח שלכם לקבלת פרטים ספציפיים בנושא.

כן, חשוב לקחת בחשבון את עלויות הנסיעה, הלינה וכל הוצאות נלוות אחרות כאשר אתם בוחנים השתלת שיער בטורקיה. במידה ותבחרו לעבור את ההליך בליווי של חברה ישראלית, תוכלו לקבל חבילה מוזלת שכוללת את הכל חוץ מטיסות.

מחקר הוא המפתח. חפשו אחר מרפאות בעלות מוניטין גבוה, מנתחים מנוסים וביקורות חיוביות של מטופלים. בצעו התייעצות מוקדמת והיעזרו בחברות ישראליות לקבלת ההחלטה המתאימה לכם.

בהחלט, מרפאות רבות שעובדות עם חברות ישראליות בטורקיה מציעות עסקאות חבילה הכוללות סידורי נסיעות ולינה. עם חברה ישראלית תקבלו ליווי אישי מקצועי לאורך כל הדרך מנציג דובר השפה, במסגרת עסקת חבילה משתלמת.

העלות של השתלת שיער בטורקיה יכולה להשתנות בהתאם לגורמים כמו הטכניקה שבה נעשה שימוש, מידת נשירת השיער והמוניטין של המרפאה. בממוצע, המחיר נע בין 9,000 ל-14,000 ש”ח. זכרו, בעוד שהעלות היא שיקול חשוב, היא לא צריכה להיות הגורם הקובע היחיד. בדקו את המוניטין, הניסיון והמומחיות של אנשי המקצוע הרפואיים, כמו גם את איכות הטיפול, על מנת שתקבלו השתלת שיער מוצלחת בהתאם לציפיות שלכם.

את העלויות הגבוהות בישראל ניתן לייחס לגורמים כמו הוצאות תפעול גבוהות יותר, טכנולוגיות מתקדמות, מנתחים מנוסים ורמת הטיפול הרפואי הגבוהה במדינה.

 

עלויות גבוהות יותר בישראל נובעות לרוב מטכנולוגיות מתקדמות, מנתחים מיומנים ותקנות מחמירות מאוד. הדבר יכול להביא לתוצאות איכותיות ומוצלחות עבור המטופלים.

 

חשוב לברר לגבי כל עלויות נוספות פוטנציאליות, כגון דמי ייעוץ, בדיקות טרום ניתוחיות, תרופות לאחר הניתוח וכל פגישות מעקב נדרשות כדי לקבל הבנה ברורה של סך ההוצאות הכרוכות בהליך.

 

בישראל, ניתוחי השתלת שיער נחשבים בדרך כלל לטיפולים אסתטיים אלקטיביים ואינם מכוסים בביטוח. בדקו מול חברת הביטוח הפרטית שלכם לקבלת תשובה מפורטת.

 

מרפאות מסוימות בישראל עשויות להציע אפשרויות מימון או תכניות תשלום כדי לסייע למטופלים לנהל את עלות השתלת השיער שלהם. כדאי לברר לגבי אפשרויות אלו במהלך הייעוץ.

 

מגוון גורמים יכולים להשפיע על העלות, כמו הטכניקה בה נעשה שימוש במסגרת הניתוח, מספר הזקיקים בהם יש צורך, הניסיון של המנתח, מיקום המרפאה ושירותים נוספים.

 

חשוב מאוד לבצע מחקר מקדים. חפשו אחר מרפאות עם מוניטין גבוה, מנתחים מנוסים ומוסמכים, הסמכות רלוונטיות, וכמובן גם עדויות של מטופלים לצד ותמונות לפני ואחרי.

 

ישראל ידועה בתשתיות רפואיות מתקדמות, באנשי מקצוע מיומנים ותקנות מחמירות. מטופלים יכולים לצפות לסטנדרט גבוה של טיפול, תכניות טיפול מותאמות אישית וגישה להתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיית השתלת השיער.

 

המחירים של השתלת שיער בישראל אמנם גבוהים מאוד, אך לעיתים קרובות המטופלים מוצאים שהמחיר משתלם בשל איכות הטיפול, מומחיות המנתחים ותוצאות מוצלחות בעלות מראה טבעי.

 

עלות השתלת שיער בישראל יכולה להשתנות בהתאם לגורמים כמו הטכניקה בה בניתוח מתבצע, מידת נשירת השיער, כמות זקיקי השיער הנדרשים, המוניטין של המרפאה והמומחיות של הכירורג. בממוצע, המחיר עבור ההליך החדשני בארץ נע בין 15,000 ל-35,000 ש”ח. זכרו, כאשר אתם בוחנים אפשרויות להשתלת שיער, חשוב להעריך את איכות הטיפול הכוללת, את המומחיות של המנתח ואת התוצאות הפוטנציאליות בנוסף לעלות. ההחלטה צריכה להתבסס על הערכה מקיפה של הצרכים והמטרות הספציפיות שלכם כדי להבטיח שתקבלו השתלת שיער איכותית ותוצאה ארוכת טווח.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

רגע, רגע ,רגע! לפני שאתם הולכים אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להבין כמה החלום שלכם קרוב!

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן