ההשתלה של לירון

לירון, לאחר 5 חודשים – איזה השתלה מדהימה

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

שלום לכולכם

היום אני 5 חודשים לאחר השתלת השיער אצל דר’ זהריין. בתחילת הדרך שכאשר בררתי היכן כדאי לעשות את ההשתלה הציפו אותי ההמון חברות שהציעו לי לעשות את זה אצלם.

החברה שתפסה אותי ושהיא היתה בולטת יותר מכולם היא זהריין בטורקיה. היו אנשים שאמרו לי ללכת לחברה פרטית, היחס שם יהיה יותר אישי ושבחברות הגדולות זה כמו שוק בשר..

אני הלכתי כמו תמיד עם האינטואיציה שלי ובחרתי בזהריין. ברצוני לומר שהייתי מופתע מהרגע הראשון שנחתתי בטורקיה. אסף אותי נהג מהשדה ישר לבית החולים ומיד התחלנו את התהליך. בבואי לשם קיבלה את פני בחורה סימפטית והתברר לי שדר’ זהריין היא אישה מקסימה. לאחר הבדיקות הנדרשות עברנו לחדר הטיפול. כאןאני חייב לציין שביחד איתי היה צוות של 5 אנשים בחדר לבד. 3 אנשים עבדו לי על הראש והשניים האחרים דאגו לשאול אותי איך אני מרגיש והביאו לי מים ואוכל. חשוב לציין שקיבלתי זריקת טשטוש ולא הרגשתי שום כאבים. לאחר הניתוח הסיעו אותי בלימוזינה כמובן למלון מפואר לנוח שם.

עוד יאמר לזכותם, ביום השלישי והאחרון נסעתי לעיר לשופינג והיו פקקים נוראיים באותו היום ולא הצלחתי להשיג מונית והבנתי שאני הולך לפספס את הטיסה. התקשרתי למוחמד שהוא המתורגמם של הקבוצה והסברתי 1לא את המצב. הוא אמר לי אל תדאג תשלח ליאת המיקום שלך והנהג יגיע לאסוף אותך וכך היה. לולא הוא הייתי מפספס את הטיסה.
דבר נוסף השהייה בבית מלון מפואר וארוחות הבוקר שם לפנטאון.

חשוב לציין שצריך להקפיד על ההוראות שהם נותנים, לשתות הרבה מים ולעשן פחות, מים מדללים את הדם וכך הזרימה לראש טובה יותר.
בתחתלת התהליך רצוי לצמצם את צריכת הקפה והסיגריות!

בהצלחה לכולכם.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

רגע, רגע ,רגע! לפני שאתם הולכים אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להבין כמה החלום שלכם קרוב!

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן