bed bedroom cozy  e

מלונות מומלצים בחבילות של השתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

אין ספק שיש פרמטרים רבים שלפיהם תצטרכו לבחור את החברה שתספק לכם את השתלת השיער בחו”ל ויש גם פרמטרים רבים לבחירת החבילה הטובה ביותר, אך חשוב להתחשב גם במלון. במאמר הבא נדבר על המלון שכלול בחבילה ונבין עד כמה הוא חשוב לטיפול וכיצד הוא יכול להשפיע עליכם.

המלון הוא פרמטר חשוב בבחירת הסוכנות

כאשר תגיעו לסוכנויות שונות שיקשרו ביניכם ובין המרפאות בטורקיה שבהן מתבצעות השתלות השיער, יספרו לכם מה החבילה כוללת. החבילה כוללת את הטיסה לטורקיה, הסעות לנמל התעופה ומנמל התעופה למלון, שינה במלון שלרוב תכלול גם ארוחת בוקר וכמובן הסעה לפגישות הייעוץ במרפאה ולטיפול עצמו. בין כול החלקים השונים בחבילה המלון לעתים נתפס כנתון שולי אך חשוב לשים לב אליו בקפדנות רבה יותר. בסופו של דבר מדובר בתהליך לא פשוט ואם תהיו במלון טוב יותר, התהליך שלכם יכול להיראות שונה לגמרי. המלון הוא למעשה הפרמטר החשוב ביותר אחרי המרפאה.

חשוב שהמלון יהיה קרוב לקליניקה

אז למה צריך לשים לב בבחירת המלון? קודם כל צריך לשים לב מה המיקום שלו. המלון שבו תלונו לפני הטיפול ואחריו חייב להיות קרוב למרפאה. ברגע שהמלון לא יהיה קרוב למרפאה שבה תעברו את השתלת השיער, תצטרכו לבזבז זמן רב על הנסיעות וזה יכול להתיש אתכם, על אחת כמה וכמה אחרי הטיפול. בסופו של דבר חברות התיווך בין המרפאות השונות בטורקיה והלקוחות הישראלים יבחרו במלונות שקרובים למרפאות אך זה עדיין דבר שאתם חייבים לבדוק בעצמכם ולא לקחת כמובן מאליו. החבילה תכלול הסעה פרטית מכניסת המלון עד לכניסה למרפאה אך זמני הנסיעה משמעותיים.

ההיגיינה חשובה אחרי השתלת שיער

  • המלון צריך להיות קרוב למרפאה אך חשוב גם שהוא יהיה היגייני. תוכלו לבדוק את הביקורות על המלון ולהבין בקלות רבה האם הוא זוכה לציון גבוה או לא. בכל מיני אתרים שבהם אפשר למצוא מלונות כמו למשל טריווגו ובוקינג ניתן לראות את הדירוג הכללי שהוא קיבל וגם את דירוגי המשנה שלו לגבי פרמטרים שונים כמו גם הניקיון שבו. 
  • הניקיון הוא פרמטר חשוב בכל מלון ומקום בו תתארחו אך אחרי השתלת שיער, הליך שדורש שהות במקום עם היגיינה ברמה גבוהה, החשיבות עולה עוד יותר. אם המלון לא יהיה נקי כמובן שתוכלו להתלונן בפני שירות החדרים וגם בפני החברה שעמה סגרתם את החבילה. 
  • אחרי תשלום של אלפי שקלים וכמה שעות טובות של טיפול, לא תרצו שזיהום בגלל המלון יפגע בתוצאות שלו. ידוע כי השתלת שיער לא נגמרת בסוף הטיפול אלא רק אחרי כמה חודשים, ובחודשים אלו תצטרכו לעשות מה שהרופא יגיד לכם ובזאת גם לשמור על רמת היגיינה גבוהה.

ארוחת בוקר דשנה לפני הטיפול 

מלונות מומלצים בחבילות של השתלת שיער בדרך כלל יכללו גם ארוחת בוקר. ארוחת הבוקר הפכה להיות נתון קריטי עבור ישראלים רבים בחופשות בחו”ל ולא רק במלונות אלא גם בהוסטלים ובתי הארחה שונים. גם כאשר בוחרים חבילת השתלת שיער נתון זה חשוב ואף יותר מבדרך כלל. כדי שהשהות שלכם תהיה טובה אתם צריכים לאכול טוב, וגם הטיפול עצמו יהיה קל ורגוע יותר אם תגיעו אליו בבטן מלאה אחרי שהתזונה שלכם ברמה גבוהה. זה הזמן להתפנק וליהנות עם ארוחות בוקר דשנות ומגוונות ותוכלו להתרשם מהאוכל שמגישים בבופה ארוחת הבוקר דרך התמונות באתר המלון.

שירות לקוחות וחדרים ברמה גבוהה

כדי שתוכלו להתפנק במהלך השהות שלכם חשוב מאוד שהשירות במקום יהיה אדיב. כמו שניתן לבדוק את איכות המלון בנושא הניקיון דרך ביקורות ודירוגים באתרים שונים שזה תפקידם, תוכלו לבדוק גם מה הדירוג שהמלון קיבל על השירות שלו. גם שירות החדרים צריך להיות ברמה גבוהה וגם החדרים עצמם חייבים להיות נוחים עבורכם, כאשר הנוחות נמדדת גם בפרטים הקטנים ביותר כמו מבנה השירותים ונוכחות טלוויזיה בחדר. קחו בחשבון שאחרי תהליך השתלת השיער תהיו תשושים ותצטרכו שירות חדרים שתמיד יהיה שם עבורכם בין אם תרצו להזמין בקבוק מים או ארוחה עד לחדר. הנתונים הללו חשובים מידי מכדי שתתעלמו מהם ואל תתביישו להוציא התחייבויות מחברת התיווך. 

אלו מלונות מומלצים בחבילות השתלת שיער?

בנוסף לכל הפרמטרים שעליהם דיברנו במאמר האחרון, הרי שברור כי מלון ברמה גבוהה יכול לעזור לכם לעבור את התהליך בצורה חיובית יותר. הוא יעזור לכם לשמור על אופטימיות ותזכרו את ההליך לטובה, כי אם המלון יהיה רע ורק יקשה על המצב שלכם ויעורר אצלכם תחושות רעות, גם תהי יותר לחוצים מה שיכול להפך את הפרוצדורה לכואבת וקשה יותר וגם תתחילו ותסיימו עם טעם חמוץ בפה. מלונות כמו ELİTE HOTELS DRAGOS, The Grand Mira Hotel ו-Titanic Business Kartal  מומלצים מאוד בטורקיה, נמצאים במיקום מעולה והשירות והמתקנים ברמה גבוהה. כל מה שנותר לכם לעשות הוא להתרשם מהם ולבחור את המלון הכי טוב עבורכם, וליהנות מחוויה מדהימה שתשנה את חייכם.

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

רגע, רגע ,רגע! לפני שאתם הולכים אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להבין כמה החלום שלכם קרוב!

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן