adult doctor girl healthcare

איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

בחירת רופא להשתלת שיער היא השלב החשוב ביותר בתהליך. למעשה, בחירת הרופא משפיעה על התהליך כולו ובזאת אופן ביצועו, המחיר וכמובן גם התוצאות שהן החשובות ביותר. כיצד ניתן לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער ואלו פרמטרים משפיעים על ההחלטה? המאמר הבא יעזור לכם בבחירה.

הפנמת חשיבות השתלת השיער

כל גבר שחולם על השתלת שיער מבין את חשיבות התהליך, יותר מאשר החשיבות האסתטית. לא מדובר על עוד תוספת למראה אלא על שינוי איכות חייו במאה ושמונים מעלות. בין אם מדובר על השתלת שיער במפרצים בלבד או בקרקפת כולה, מדובר על תהליך משמעותי מאוד שאין לזלזל בו והפנמת עובדה זו היא הבסיס לבחירה נכונה. זו גם הסיבה מדוע אי אפשר לבחור ברופא להשתלת שיער בפזיזות, יש לבצע סקר שוק מעמיק ולבחון כל אופציה לעומקה. בסופו של דבר השתלת שיער היא פרוצדורה מורכבת עם אפשרויות רבות לטעויות שעוברים פעם אחת בלבד ולכן ההחלטה מתקבלת רק בביטחון מלא ברופא.

המחיר משמעותי אך לא זה שקובע

המחיר הוא כמובן אחד הפרמטרים הראשונים שעליהם יחשוב הלקוח הישראלי שיבחן את האפשרויות שעומדות בשוק. עוד לפני שניכנס לשאלות פרטניות יותר כמו סוג השתלת השיער, מיקום השתלת השיער בארץ או בחו”ל וכולי, יש לזכור כי בתחום הפורה של השתלות שיער יתגלו בפניכם מחירים שונים ולא תמיד תמצאו להם הצדקה. המחיר אמנם משמעותי מאוד בבחירה, שכן מדובר על כמה אלפי שקלים גם לטיפול קטן יחסית, אך בהתחשב בכך שזהו טיפול משמעותי עם השפעות מכריעות וארוכות טווח ברמה האישית, אין לקבל את ההחלטה תוך מתן משקל רב מידי עבורו.
(לחצו כאן למאמר על מחירי השתלות שיער)

מקצועיות הרופא בראש סדר העדיפויות

אם המחיר אינו הפרמטר המשמעותי ביותר, אז מהו הפרמטר העיקרי שאליו נצטרך להתייחס בעת הבחירה? כל מי ששואל את עצמו איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער, צריך לדעת כי המקצועיות היא הערך והחשוב ביותר. אפשר גם לומר כי פרמטר זה חשוב בכל טיפול באשר הוא, בין אם מדובר על טיפול רפואי או טיפול אסתטי. השתלת שיער עם רופא מקצועי תספק לכם מראה מושלם וגם הסיכוי לסיבוכים בפרוצדורה עצמה ואחריה, יהיו אפסיים. רוב הרופאים שפועלים בתחום יהיו מקצועיים מספיק כדי לספק לכם טיפול בטוח, מהיר ונטול בעיות אך עדיין יש פערים בין הרופאים.

המקצועיות נמדדת גם לפי הניסיון

אחרי שהבנו כי המקצועיות היא פרמטר שאין שני לו, עולה תהייה כיצד נדע עד כמה הרופא מקצועי. קשה מאוד לבחון בעיניים לא מקצועיות את איכות הרופא הרי הלקוחות שמגיעים לפגישה עמו אינם רופאים בעצמם ולכן אין להם יכולת לדעת עד כמה כדאי לבחור בו ומה בכלל ההבדל בין הרופאים השונים. כמו כן יש חשיבות רבה לשיווק של הרופא ולאווירה הכללית במרפאה שיכולה להסית את תשומת הלב ממקצועיותו האמיתית. זו הסיבה מדוע חשוב להתייחס להמלצות של לקוחות קודמים ולתוצאות שלהם, אך חשוב מכך, לוותק. ניסיונו של הרופא מעיד על יכולתו לספק לכם טיפול מסור ויסודי, כי אחרי שנים בתחום יכולותיו משתפרות והסיכוי לטעויות בתהליך נמוכות בהרבה.

באיזו טכנולוגיה משתמש הרופא?

ניתן לשים לב עד כה כי ישנם פרמטרים שקל לבחון כמו למשל ההמלצות שיש על הרופא באינטרנט שמעידות על איכות הטיפול שלו ובעיקר איכות התוצאות. גם ניסיון הרופא נמדד במספר שקל ללקוח הפשוט להבין, אם כי עדיין יש לאמת. לעומת פרמטרים אלו יש נתונים שקשים יותר לבחינה למרות שבאופן עקרוני מדובר בשחור על גבי לבן, כמו למשל הטכנולוגיה שהוא משתמש בה. גבר שמעוניין לעבור השתלת שיער חייב להתעניין גם בטכנולוגיות השונות, להיות בקיא בהבדלים ביניהן וכמובן בהתאמה הטובה ביותר למצבו. רק כך יידע האם הטכנולוגיה בה משתמש הרופא תוכל לסייע גם לו.
(לחצו כאן למאמר אודות סוגי השתלות שיער והטכנולוגיות השונות)

האם יש אחריות על התהליך?

טכנולוגיה להשתלת שיער יכולה להיות שונה ממרפאה למרפאה לפי שיקולים רבים כמו העדפתו האישית של הרופא או תקציב. מכאן ניתן להבין כי ייתכנו גם מחלוקות בנוגע לשיטת ההשתלה הטובה ביותר עבור כל מטופל, מה שמצריך גם הפעלת שיקול דעת סובייקטיבי מצדו של המטופל ושקלול עם שאר הפרמטרים. לצד שיקול הדעת הקפדני הנושא יש פרמטר חשוב נוסף שיש לבדוק וזו האחריות שמוענקת לכם על הטיפול ותוצאותיו. האחריות שהרופא מספק אינה יכולה להשתמע לשתי פנים, היא חייבת להופיע בכתב ולהיחתם על ידי שני הצדדים. ללא אחריות, אין לעבור ניתוח השתלת שיער!

איכות השירות והכימיה עם הרופא

מטופלים רבים שמעוניינים בהשתלת שיער יתרכזו בעיקר בפרמטרים כמו ניסיון, אחריות וטכנולוגיה. מדובר בפרמטרים שיקבעו במידה רבה את תוצאות ההשתלה ובכך את איכות חייהם ושלמות המראה בהמשך. אף על פי כן אין לזלזל באיכות השירות שמעניק הרופא, באווירה השוררת במרפאה ובכימיה שנוצרת עמו. ישנם רופאים אדיבים שיסבירו למטופליהם את כל פרטי התהליך בסבלנות, ויחס אישי זה תורם לרוגע וביטחון המטופל, לרוגע שלו ובעקיפין להצלחת הטיפול. במידה וישנן כמה אפשרויות שעומדות מול המטופל שזהות זו לזו, השירות והכימיה יטו את כף המאזניים.

השתלת שיער בארץ או בחו”ל?

מלאכת בחירת המרפאה להשתלת השיער אינה פשוטה וכל אחד ששואל את עצמו איך לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער בוודאי יתהה על כך לכל הפחות ימים רבים. כחלק משיקול הדעת יש לשקול גם נושא מהותי מאוד והוא מיקום ביצוע ההשתלה. כיום ישראלים רבים בוחרים לעבור את התהליך בחו”ל, במדינות כגון טורקיה שנחשבת לבירת השתלות השיער העולמית, תואר שלו זכתה בזכות ולא בחסד. לצד מקצועיות וניסיון הרופאים בחו”ל והמחיר שנוח לכיס כמובן ייכנסו למשוואה פרמטרים אחרים כגון שהייה בחו”ל למשך מספר ימים , מעבר הטיפול בשפה זרה וכן הלאה.
(אם אתם מתלבטים אם לעשות השתלת שיער בישראל או בטורקיה המאמר הזה בשבילכם)

לקבלת שיחת ייעוץ ראשונית מלאו פרטים עכשיו!

Facebook
WhatsApp

מאמרים נוספים על השתלת שיער

לקוחות ממליצים

רגע, רגע ,רגע! לפני שאתם הולכים אנחנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ חינם עם המומחים שלנו שיעזרו לכם להבין כמה החלום שלכם קרוב!

השאר\י את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן